- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Kontaktorin tyyppi 3-napainen Koskettimien asetukset NO x3 Sisäänrakennetut apukontaktorit NC + NO Ohjausjännite 220V AC Max. toimintavirta 9A Asennus DIN-kiskolle... Lue lisää
57,31 €(Sis.alv)
45,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LC1D096M7
- Paino: 0.37 kg
- Leveys: 45mm
- Korkeus: 77mm
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: paneelille
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: TeSys D
- Max. toimintavirta: 9A
- Koskettimien asetukset: NO x3
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONTAKTORI: 3-NAPAINEN - NO X3 - APUKONTAKTORIT: NC + NO - 220VAC - 9A LC1D096M7
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kontaktorin tyyppi | 3-napainen |
| Koskettimien asetukset | NO x3 |
| Sisäänrakennetut apukontaktorit | NC + NO |
| Ohjausjännite | 220V AC |
| Max. toimintavirta | 9A |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | paneelille |
| Tuotantosarja | TeSys D |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Leveys | 45mm |
| Korkeus | 77mm |
| Kytkentäteho | 4kW |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista