
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Asennus | THT |
| Rasteri | 7,5mm |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Toleranssi | ±20% |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |
| Dielektrikumi | Y5U |
| Kapasitanssi | 1nF |
| Tuotantosarja | C900 |
| Kondensaattorin laji | X1/Y2 |
| X-luokan toimintajännite | 440V AC |
| Y luokan toimintajännite | 300V AC |












