- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - MLCC - 10NF - 50V - X7R - ±10% - SMD - 0402
04025C103KAT2A



Valmistaja KYOCERA AVX Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kondensaattorin laji MLCC Kapasitanssi 10nF Toimintajännite 50V Dielektrikumi X7R Toleranssi ±10% Asennus SMD Kotelo - tuuma 0402 Kotelo - mm... Lue lisää
0,21 €(Sis.alv)
0,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 04025C103KAT2A
- Kapasitanssi: 10nF
- Kond. tyyppi: keraaminen
- Asennus: SMD
- Dielektrikumi: X7R
- Kondensaattorin laji: MLCC
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: KYOCERA AVX
- Toimintajännite: 50V
- Toimintajännite: 50V DC
- Kotelo - mm: 1005
- Kotelo - tuuma: 0402
- Alias: KGM05AR71H103KH
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KYOCERA AVX |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |
| Kondensaattorin laji | MLCC |
| Kapasitanssi | 10nF |
| Toimintajännite | 50V |
| Dielektrikumi | X7R |
| Toleranssi | ±10% |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0402 |
| Kotelo - mm | 1005 |
| Rullan maksimihalkaisija | 180mm |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Alias | KGM05AR71H103KH |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista