- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja KYOCERA Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kapasitanssi 6,8nF Toimintajännite 50V DC Dielektrikumi X8R Toleranssi ±5% Asennus SMD Kotelo - tuuma 0603 Kotelo - mm 1608 Toimintalämpötila... Lue lisää
411,62 €(Sis.alv)
327,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 06035F682J4T-KYO-0
- Kapasitanssi: 6,8nF
- Kond. tyyppi: keraaminen
- Asennus: SMD
- Dielektrikumi: X8R
- Toimintalämpötila: -55...150°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: KYOCERA
- Toimintajännite: 50V DC
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Kotelo - mm: 1608
- Kotelo - tuuma: 0603
- Rungon koot: 1,6x0,81mm
- Pakkauskoko: 4000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - 6,8NF - 50VDC - X8R - ±5% - SMD - 0603 06035F682J4T2A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KYOCERA |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |
| Kapasitanssi | 6,8nF |
| Toimintajännite | 50V DC |
| Dielektrikumi | X8R |
| Toleranssi | ±5% |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0603 |
| Kotelo - mm | 1608 |
| Toimintalämpötila | -55...150°C |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Rungon koko | 1,6x0,81mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista