- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KANAVAPUHALLIN AC - 230VAC - 220X220X56,2MM - 198M3/H - 63DBA - KUULA
UF160DPB23H1S2A



Valmistaja FULLTECH Tuulettimen tyyppi AC Tuulettimen laji blower Virtalähteen jännite 230V AC Tuulettimen koko 220x220x56,2mm Tehonkulutus 50W Nimellisvirta 0,4A Tuulettimien tehokkuus 198m3 /h... Lue lisää
145,86 €(Sis.alv)
116,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: UF160DPB23H1S2A
- Paino: 1.7 kg
- Taajuus: 50...60Hz
- Nimellisvirta: 0,4A
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 220x220x56,2mm
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: FULLTECH
- Massa: 1.73kg
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 50W
- Melutaso: 63dBA
- Pyörimisnopeus: 2700kiertoa/min
- Roottorin materiaali: termoplastinen
- Tuulettimen laji: blower
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 198m<sup>3</sup>/h
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KANAVAPUHALLIN AC - 230VAC - 220X220X56,2MM - 198M3/H - 63DBA - KUULA UF160DPB23H1S2A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FULLTECH |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | blower |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tuulettimen koko | 220x220x56,2mm |
| Tehonkulutus | 50W |
| Nimellisvirta | 0,4A |
| Tuulettimien tehokkuus | 198m3/h |
| Melutaso | 63dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 2700kiertoa/min |
| Taajuus | 50...60Hz |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Staattinen paine | 33mm H2O |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista