- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EBM-PAPST Toimintalämpötila -10...55°C Laakerin laji kuula Kotelon materiaali muovi Roottorin materiaali polyamidi Tuulettimen koko Ø98,5x130mm Tehonkulutus 7W Taajuus 50...60Hz... Lue lisää
186,31 €(Sis.alv)
148,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AC100HR
- Paino: 1 g
- Taajuus: 50...60Hz
- Kotelon materiaali: muovi
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: Ø98,5x130mm
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Lähdöt: jatkojohto
- Massa: 400g
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Tehonkulutus: 7W
- Pyörimisnopeus: 4500kiertoa/min
- Roottorin materiaali: polyamidi
- Tuulettimen laji: blower
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 135m<sup>3</sup>/h
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KANAVAPUHALLIN AC - 100÷240VAC - Ø98,5X130MM - 135M3/H - KUULA AC100HR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Laakerin laji | kuula |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Roottorin materiaali | polyamidi |
| Tuulettimen koko | Ø98,5x130mm |
| Tehonkulutus | 7W |
| Taajuus | 50...60Hz |
| Tuulettimien tehokkuus | 135m3/h |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Pyörimisnopeus | 4500kiertoa/min |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | blower |
| Lähdöt | jatkojohto |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista