- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BOYD CORP Väri musta Sovellus TO3 Lämpösäteilimen tyyppi stanssattu Korkeus 31,75mm Pituus 32,77mm Leveys 41,4mm Materiaali alumiini Materiaalin viimeistely eloksoitu... Lue lisää
16921,62 €(Sis.alv)
13483,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 575903B00000G
- Paino: 1 g
- Leveys: 41,4mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 31,75mm
- Valmistaja: BOYD CORP
- Väri: musta
- Sovellus: TO3
- Pituus: 32,77mm
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - STANSSATTU - TO3 - MUSTA - L: 32,77MM - W: 41,4MM 575903B00000G
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BOYD CORP |
| Väri | musta |
| Sovellus | TO3 |
| Lämpösäteilimen tyyppi | stanssattu |
| Korkeus | 31,75mm |
| Pituus | 32,77mm |
| Leveys | 41,4mm |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista