- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Väri musta Materiaalin viimeistely eloksoitu Lämpösäteilimen muoto H Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Asennus ruuvattu Sovellus TO3 Alustan paksuus 4mm Korkeus... Lue lisää
14,88 €(Sis.alv)
11,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SK0275SA
- Paino: 0.26 kg
- Leveys: 115mm
- Korkeus: 63mm
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Väri: musta
- Sovellus: TO3
- Pituus: 75mm
- Alustan paksuus: 4mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Väri | musta |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Lämpösäteilimen muoto | H |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Asennus | ruuvattu |
| Sovellus | TO3 |
| Alustan paksuus | 4mm |
| Korkeus | 63mm |
| Pituus | 75mm |
| Leveys | 115mm |
| Lämpöresistanssi | 1,6K/W |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista