- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Väri alumiini Asennus kiinnitysaukot Sovellus TO3 Lämpösäteilimen muoto H Materiaali alumiini Alustan paksuus 4mm Leveys 120mm Pituus 75mm Korkeus 32mm Materiaalin... Lue lisää
6,87 €(Sis.alv)
5,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SK0375AL
- Paino: 0.2 kg
- Leveys: 120mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 32mm
- Asennus: kiinnitysaukot
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Väri: alumiini
- Sovellus: TO3
- Pituus: 75mm
- Alustan paksuus: 4mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - H - TO3 - ALUMIINI - L: 75MM - W: 120MM - RAAKA SK 03 75 AL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Väri | alumiini |
| Asennus | kiinnitysaukot |
| Sovellus | TO3 |
| Lämpösäteilimen muoto | H |
| Materiaali | alumiini |
| Alustan paksuus | 4mm |
| Leveys | 120mm |
| Pituus | 75mm |
| Korkeus | 32mm |
| Materiaalin viimeistely | raaka |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista