- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto H Sovellus TO3P Sovellus TO220 Väri musta Pituus 50,8mm Leveys 45mm Korkeus 12,7mm Lämpöresistanssi... Lue lisää
6,24 €(Sis.alv)
4,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SK40950.8STIC
- Paino: 1 g
- Leveys: 45mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 12,7mm
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Väri: musta
- Sovellus: TO220
- Sovellus: TO3P
- Pituus: 50,8mm
- Alustan paksuus: 3mm
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | H |
| Sovellus | TO3P |
| Sovellus | TO220 |
| Väri | musta |
| Pituus | 50,8mm |
| Leveys | 45mm |
| Korkeus | 12,7mm |
| Lämpöresistanssi | 6,2K/W |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Alustan paksuus | 3mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista