- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IXYS Kotelo ISOPLUS i4-pac™ x024c Asennus THT Pakkaus tuubi Hilan sähkövaraus 105nC Kytkentäaika 64ns Sammutusaika 0,3µs Kollektorin sähkövirta 34A Kollektorin sähkövirta... Lue lisää
114,83 €(Sis.alv)
91,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IXBF20N300
- Paino: 5.6 g
- Kotelo: ISOPLUS i4-pac x024c
- Asennus: THT
- Valmistaja: IXYS
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Kytkentäaika: 64ns
- Sammutusaika: 0,3µs
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: korkea jännite
- Teknologia: BiMOSFET
- Kollektori-emitteri jännitteet: 3kV
- Kollektorin sähkövirta: 34A
- Sirontateho: 150W
- Transistorin tyyppi: IGBT
- Kollektorin sähkövirta impulssissa: 130A
- Hilan sähkövaraus: 105nC
- Hila - emitteri jännite: ±20V
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IXYS |
| Kotelo | ISOPLUS i4-pac™ x024c |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Hilan sähkövaraus | 105nC |
| Kytkentäaika | 64ns |
| Sammutusaika | 0,3µs |
| Kollektorin sähkövirta | 34A |
| Kollektorin sähkövirta impulssissa | 130A |
| Hila - emitteri jännite | ±20V |
| Sirontateho | 150W |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 3kV |
| Teknologia | BiMOSFET™ |
| Transistorin tyyppi | IGBT |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | korkea jännite |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €