
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 19,05MM - L: 27,94MM - QFN20
RE935-05R
Tuotekoodi: RE935-05R
5,92 €(Sis.alv)
4,72 €(alv 0%)
Tilattavissa 25 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SILICON LABS |
| Mikropiirin tyyppi | RF lähetin-vastaanotin |
| Taajuus | 283...690MHz |
| Liitäntä | SPI |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | AFC |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | AGC |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | CRC |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | RSSI |
| Asennus | SMD |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,6V DC |
| Kotelo | QFN20 |
| Siirtoprotokolla | ISM |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lepovirta | 50nA |
| Syöttövirta, DC | 30mA |
| TX/RX-puskurin koko | 64 B/64 B |
| Lähettimen teho | 13dBm |
| Tietosiirtonopeus | 500kbps |
| Modulaation laji | FSK |
| Modulaation laji | GFSK |
| Modulaation laji | OOK |
