
STMicroelectronics
LAAJENNUSLEVY - KOMP: L6206 - 8÷50VDC
X-NUCLEO-IHM04A1
Tuotekoodi: X-NUCLEO-IHM04A1
38,21 €(Sis.alv)
30,45 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Topologia | H silta |
| Mikropiirin laji | moottorin ohjain |
| Kotelo | PowerSO36 |
| Lähtövirta | 2,8A |
| Kanavien luku | 4 |
| Asennus | SMD |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,3ohm |
| Toimintalämpötila | -25...125°C |
| Sovellus | tasavirtamoottorit |
| Taajuus | 0,1MHz |
| Virtalähteen jännite | 8...52V |
| Pakkaus | tuubi |
