
CONNFLY
KANNATIN: INTEGROIDUT PIIRIT - ZIF - DIP16 - 7,62MM - THT - -40÷105°C
DS1044-160G
Tuotekoodi: DS1044-160G
4,49 €(Sis.alv)
3,58 €(alv 0%)
Tilattavissa 47 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS |
| Mikropiirin tyyppi | analoginen kytkin |
| Lähdön konfiguraatio | SPST-NC |
| Kanavien luku | 4 |
| Kotelo | DIP16 |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Resistanssi | 35ohm |
| Virransyöttöjännitteen arvoalue | ± 5...20V DC |
| Virransyöttöjännitteen arvoalue | 5...44V DC |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Sammutusaika | 145ns |
| Kytkentäaika | 175ns |
| Syöttövirta, DC | 30mA |

















