- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FERROXCUBE Rakenne tekomateriaalista valmistettu kotelo Ulkohalkaisija 16,75mm Sisähalkaisija 8,95mm Ferriitin tyyppi rengasmainen Ferriittien ominaisuudet sileät reunat Ferriittien... Lue lisää
5299,73 €(Sis.alv)
4222,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TX169.6-4A11
- Paino: 3.9 g
- Sisähalkaisija: 8,95mm
- Ulkohalkaisija: 16,75mm
- Korkeus: 6,95mm
- Valmistaja: FERROXCUBE
- Sydämen materiaali: 4A11
- Pakkauskoko: 3360 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
FERRIITTIRENGAS - SISÄØ: 8,95MM - ULKOØ: 16,75MM - H: 6,95MM 3360 kpl
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FERROXCUBE |
| Rakenne | tekomateriaalista valmistettu kotelo |
| Ulkohalkaisija | 16,75mm |
| Sisähalkaisija | 8,95mm |
| Ferriitin tyyppi | rengasmainen |
| Ferriittien ominaisuudet | sileät reunat |
| Ferriittien käyttösovellus | hakkurimuuntajissa |
| Ferriittien käyttösovellus | laajakaistamuuntajissa |
| Ferriittien käyttösovellus | RFI-suodattimissa |
| Korkeus | 6,95mm |
| Sydämen tehollinen tilavuus (Ve) | 760mm3 |
| Sydämen tehollinen poikkileikkaus (Ae) | 19,7mm2 |
| Sydämen materiaali | 4A11 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista