- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
EROTINKATKAISIJA - NAVAT: 3 - PANEELIASENNETTAVA - 16A - IP65 ETUPUOLELTA
3LD2054-0TK53



Valmistaja SIEMENS Suojatyyppi erotinkatkaisija Napaluku 3 Asennus paneelille Nimellisvirta 16A Tiivistysluokka IP65 etupuolelta Toimintalämpötila -25...55°C Stabiilien asemien kuvaus 0-1... Lue lisää
47,87 €(Sis.alv)
38,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3LD2054-0TK53
- Paino: 0.21 kg
- Tiivistysluokka: IP65 etupuolelta
- Nimellisvirta: 16A
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: SIEMENS
- Asennusaukon koot: Ø22,5mm
- Tuotantosarja: 3LD2
- Napaluku: 3
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SIEMENS |
| Suojatyyppi | erotinkatkaisija |
| Napaluku | 3 |
| Asennus | paneelille |
| Nimellisvirta | 16A |
| Tiivistysluokka | IP65 etupuolelta |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Stabiilien asemien kuvaus | 0-1 |
| Tuotantosarja | 3LD2 |
| Kytkentäteho | 7,5kW |
| Pään mitat | 67x67mm |
| Asennusaukon koot | Ø22,5mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €