EEUED2G220
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - LOW ESR - THT - 22UF - Elektrolyyttikondensaattorit - pysty - EEUED2G220 - 1
Valmistaja PANASONIC Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kondensaattorin laji low ESR Asennus THT Kapasitanssi 22µF Toimintajännite 400V DC Rungon koko Ø12,5x25mm Rasteri 5mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: EEUED2G220
  • Paino: 4.6 g
  • Halkaisija: 12,5mm
  • Kapasitanssi: 22µF
  • Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
  • Korkeus: 25mm
  • Asennus: THT
  • Johtojen rasteri: 5mm
  • Kondensaattorin laji: low ESR
  • Toimintalämpötila: -25...105°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: PANASONIC
  • Toimintajännite: 400V DC
  • Tuotantosarja: ED
  • Toimintavirta: 0,5A
  • Elämänkaari: 10000h
  • Rungon koot: Ø12,5x25mm
kpl
ValmistajaPANASONIC
Kondensaattorin tyyppielektrolyyttikondensaattori
Kondensaattorin lajilow ESR
AsennusTHT
Kapasitanssi22µF
Toimintajännite400V DC
Rungon kokoØ12,5x25mm
Rasteri5mm
Toleranssi±20%
Elämänkaari10000h
Toimintalämpötila-25...105°C
TuotantosarjaED
Toimintavirta0,5A
Korkeus25mm
Halkaisija12,5mm