- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DIODI/TYRISTORI MODUULI - 2,2KV - 542A - BG-PB60ECO-1 - UFMAX: 1,73V
ETD540N22P60HPSA1

Valmistaja INFINEON TECHNOLOGIES Portin virta 250mA Max. myötäjännite 1,73V Syöttövirta 542A Max. syöttövirta 700A Max. estosuuntainen jännite 2,2kV Maksimi virtapulssi 16,3kA Kotelo... Lue lisää
1092,91 €(Sis.alv)
870,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ETD540N22P60HPSA1
- Paino: 0.83 kg
- Kotelo: BG-PB60ECO-1
- Valmistaja: INFINEON TECHNOLOGIES
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 2,2kV
- Max. syöttövirta: 700A
- Hilan virta: 250mA
- Maksimi virtapulssi: 16,3kA
- Max. myötäjännite: 1,73V
- Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
- Syöttövirta: 542A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI/TYRISTORI MODUULI - 2,2KV - 542A - BG-PB60ECO-1 - UFMAX: 1,73V ETD540N22P60HPSA1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Portin virta | 250mA |
| Max. myötäjännite | 1,73V |
| Syöttövirta | 542A |
| Max. syöttövirta | 700A |
| Max. estosuuntainen jännite | 2,2kV |
| Maksimi virtapulssi | 16,3kA |
| Kotelo | BG-PB60ECO-1 |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | diodi-tyristori |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista