- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja TEKO Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo Z-mitta 29mm X-mitta 55mm Y-mitta 100mm Kotelon materiaali ABS Tuotantosarja COFFER Kotelon väri musta Kannen väri musta Versio kiinnikkeellä... Lue lisää
14,92 €(Sis.alv)
11,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: COFFER1-E.9
- Paino: 56.2 g
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: TEKO
- Tuotantosarja: COFFER
- Versio: kiinnikkeellä
- Versio: piirilevyn asennus ohjauskiskoihin
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TEKO |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Z-mitta | 29mm |
| X-mitta | 55mm |
| Y-mitta | 100mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Tuotantosarja | COFFER |
| Kotelon väri | musta |
| Kannen väri | musta |
| Versio | kiinnikkeellä |
| Versio | piirilevyn asennus ohjauskiskoihin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
