
TQSolution
SUOJA - METALLI - 127X127MM - RUUVI
FG-13
Tuotekoodi: FG-13
3,14 €(Sis.alv)
2,50 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Toimintalämpötila | -30...55°C |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Lähdöt | liittimet 2,8x0,8mm |
| Taajuus | 60Hz |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen koko | 127x127x38mm |
| Roottorin materiaali | polyamidi |
| Laakerin laji | kuula |
| Tuulettimien tehokkuus | 162m3/h |
| Melutaso | 40dBA |
| Pyörimisnopeus | 2500kiertoa/min |
| Tehonkulutus | 12W |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |

