
RICHCO
SUODATIN - METALLI - 120X120MM - RUUVI - EMI NÄYTÖN KANSSA - C: 25MM
MFF-120
Tuotekoodi: FM-12
9,53 €(Sis.alv)
7,59 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Tuulettimen koko | 120x120x38mm |
| Nimellisvirta | 0,13A |
| Ulostulojen pituus | 0,31m |
| Staattinen paine | 2,29mm H2O |
| Tehonkulutus | 11W |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Johdon koko | 24AWG |
| Melutaso | 37dBA |
| Taajuus | 50Hz |
| Tuulettimien tehokkuus | 122m3/h |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Pyörimisnopeus | 2150kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 500Mohm |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |




























