- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Välimuuntajat 110VAC/230VAC
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 90÷305VAC,120÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - 73%
KAS2-12



Valmistaja TDK-LAMBDA Muuntimen tyyppi AC/DC Teho 2W Tulojännite 90...305V AC Tulojännite 120...430V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtövirta 0,167A Tehokkuus 73% Tuotantosarja KAS Ulkomitat... Lue lisää
31,83 €(Sis.alv)
25,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KAS2-12
- Paino: 19.1 g
- Teho: 2W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: TDK-LAMBDA
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 73%
- Ulkoiset koot: 28,5x25,8x17mm
- Tuotantosarja: KAS
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 167mA
- Lähtövirta: 0,167A
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TDK-LAMBDA |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Teho | 2W |
| Tulojännite | 90...305V AC |
| Tulojännite | 120...430V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 0,167A |
| Tehokkuus | 73% |
| Tuotantosarja | KAS |
| Ulkomitat | 28,5x25,8x17mm |
| Asennus | THT |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €