
LITTELFUSE
RASIA - 425A - RUUVI-LÄHDÖT: RUUVIULOSTULO - 80V
177.5701.0001
Tuotekoodi: 177.5701.0001
47,72 €(Sis.alv)
38,02 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SIBA |
| Sulakkeiden käyttö | haarukkatrukkien akkuihin |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sirontateho | 5W |
| Nimellisvirta | 80A |
| Nimellisjännite | 80V DC |
| Yhteensopivat tuotteet | 177.5701.0001 |
| Sulakkeen laji | autosulake |
| Sulakkeen laji | liuskasulake |
