
MTA
TURVALISÄTARVIKKEET: ULOSVEDIN - KELTAINEN - POLYPROPYLEENI
0100358
Tuotekoodi: MTA-EXTRACTOR
2,27 €(Sis.alv)
1,81 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MTA |
| Väri | vaaleanruskea |
| Kauppanimi | MINI |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | 11,1mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 32V DC |
| Tuotantosarja | MINIVAL |
| Sulakkeen laji | autosulake |


























