- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja SCI Valaistus ei ole Näppimen väri musta Lähdöt M4 ruuvit Näppäinmuoto pyöreä Näppäinmuoto ulkoneva Kytkentätapa OFF-ON-ON Asennus paneelille Kytkimen tyyppi ulosvedettävä... Lue lisää
6,98 €(Sis.alv)
5,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A3-20BA-07
- Paino: 60.5 g
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCI
- Lähdöt: M4 ruuvit
- Asennusaukon koot: Ø12,2mm
- Paneelin paksuus: max. 6mm
- Tuotantosarja: A3-20
- DC-kosketinkuormitus @R: 30A / 12V DC
- Kytkimen tyyppi: ulosvedettävä
- Kytkentätapa: OFF-ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 3
- Pysyvien asentojen määrä: 3
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: musta
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Rungon koot: 30x16x43,4mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCI |
| Valaistus | ei ole |
| Näppimen väri | musta |
| Lähdöt | M4 ruuvit |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Kytkentätapa | OFF-ON-ON |
| Asennus | paneelille |
| Kytkimen tyyppi | ulosvedettävä |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Paneelin paksuus | max. 6mm |
| Asennusaukon koot | Ø12,2mm |
| Rungon koko | 30x16x43,4mm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Pysyvien asentojen määrä | 3 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 30A / 12V DC |
| Tuotantosarja | A3-20 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista