- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja BOSSARD Asennuselementin tyyppi ruuvi Ruuvikierre M6 Pituus 25mm Pään laji kartio Uran laji kuusiokolo Materiaali teräs Päällystemateriaali sinkki Uran kok HEX 4mm Pään korkeus 3,3mm... Lue lisää
20,66 €(Sis.alv)
16,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: B6X25BN30105
- Paino: 5.1 g
- Materiaali: teräs
- ISO-normi: ISO 10642
- Kierteen nousu: 1
- Valmistaja: BOSSARD
- Ruuvikierre: M6
- Pituus: 25mm
- Päällystemateriaali: sinkki
- Asennuselementin tyyppi: ruuvi
- BN-normi: BN 30105
- DIN-normi: DIN 7991
- Pään halkaisija: 12mm
- Pään laji: kartio
- Uran laji: kuusiokolo
- Uran kok: HEX 4mm
- Kestävyysluokka: 8.8
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa 20 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BOSSARD |
| Asennuselementin tyyppi | ruuvi |
| Ruuvikierre | M6 |
| Pituus | 25mm |
| Pään laji | kartio |
| Uran laji | kuusiokolo |
| Materiaali | teräs |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Uran kok | HEX 4mm |
| Pään korkeus | 3,3mm |
| Pään halkaisija | 12mm |
| Kestävyysluokka | 8.8 |
| Kierteen nousu | 1 |
| BN-normi | BN 30105 |
| DIN-normi | DIN 7991 |
| ISO-normi | ISO 10642 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €