- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RUUVI - M5X20 - PÄÄ: VALSSATTU - KUUSIOKOLO - HEX 4MM - TERÄS - EI OLE
00835 20 000 1000



Valmistaja RECA Asennuselementin tyyppi ruuvi Ruuvikierre M5 Pituus 20mm Pään laji valssi- Uran laji kuusiokolo Uran kok HEX 4mm Materiaali teräs Päällystemateriaali ei ole Pään korkeus 5mm... Lue lisää
41,26 €(Sis.alv)
32,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M5X20476212BL
- Paino: 4.2 g
- Materiaali: teräs
- ISO-normi: ISO 4762
- Kierteen pituus: 20mm
- Valmistaja: RECA
- Ruuvikierre: M5
- Pituus: 20mm
- Päällystemateriaali: ei ole
- Asennuselementin tyyppi: ruuvi
- Pään halkaisija: 8,5mm
- Pään laji: valssi-
- Uran laji: kuusiokolo
- Uran kok: HEX 4mm
- Kestävyysluokka: 12.9
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RUUVI - M5X20 - PÄÄ: VALSSATTU - KUUSIOKOLO - HEX 4MM - TERÄS - EI OLE 00835 20 000 1000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RECA |
| Asennuselementin tyyppi | ruuvi |
| Ruuvikierre | M5 |
| Pituus | 20mm |
| Pään laji | valssi- |
| Uran laji | kuusiokolo |
| Uran kok | HEX 4mm |
| Materiaali | teräs |
| Päällystemateriaali | ei ole |
| Pään korkeus | 5mm |
| Pään halkaisija | 8,5mm |
| ISO-normi | ISO 4762 |
| Kestävyysluokka | 12.9 |
| Huomio! | ruuvin asentamisen jälkeen sitä on välittömästi suojattava korroosiolta! |
| Kierteen pituus | 20mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista