CM22-4-20MA
POTENTIOMETRI - 22MM - CM22 - -25÷70°C - Ø22,5MM - IP65 - 4÷20MA - Taulukytkimien lisävarusteet - CM22-4-20MA - 1
Valmistaja COBI ELECTRONIC Toimintalämpötila -25...70°C Lähtövirta 4...20mA Kytkimen standardi 22mm Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi potentiometri Tuotantosarja CM22 Potentiometrin laji... Lue lisää
  • Tuotekoodi: CM22-4-20MA
  • Paino: 27.2 g
  • Tiivistysluokka: IP65
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Valmistaja: COBI ELECTRONIC
  • Asennusaukon koot: Ø22,5mm
  • Tuotantosarja: CM22
  • Lähtövirta: 4...20mA
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCOBI ELECTRONIC
Toimintalämpötila-25...70°C
Lähtövirta4...20mA
Kytkimen standardi22mm
Ohjattujen lisävarusteiden tyyppipotentiometri
TuotantosarjaCM22
Potentiometrin lajiyksikierros
TiivistysluokkaIP65
Asennusaukon kootØ22,5mm