
CONNFLY
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 32 - SMT - PYSTYSUORA - 2,54MM
DS1002-01-2*16S13
Tuotekoodi: DS1002-01-2X16S13
785,91 €(Sis.alv)
626,22 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pin-liitin |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 32 |
| Sähköasennus | THT |
| Tuotantosarja | SL 22 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x16 |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Ulostulojen pituus | 3mm |
| Korkeus | 9,4mm |
| Kokonaispituus | 12,4mm |





