
CONNFLY
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 28 - SMT - PYSTYSUORA - 2,54MM
DS1002-01-2*14S13
Tuotekoodi: DS1002-01-2X14S13
663,11 €(Sis.alv)
528,38 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pin-liitin |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 28 |
| Sähköasennus | THT |
| Tuotantosarja | SL 22 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x14 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Ulostulojen pituus | 3mm |
| Korkeus | 23,5mm |
| Kokonaispituus | 26,5mm |



