
CONNFLY
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 12 - SMT - PYSTYSUORA - 2,54MM
DS1002-01-1*12S13
Tuotekoodi: DS1002-01-1X12S13
320,50 €(Sis.alv)
255,38 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MOLEX |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pin-liitin |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Tuotantosarja | KK 254 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Sähköasennus | THT |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Engineering PN | A-4030-12A197 |
| Max. toimintajännite | 250V |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x12 |
| Väri | valkoinen |
| Huippuvirta | 4A |



