
CONNFLY
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 12 - SMT - PYSTYSUORA - 2,54MM
DS1002-01-1*12S13
Tuotekoodi: DS1002-01-1X12S13
320,50 €(Sis.alv)
255,38 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Tuotantosarja | AMPMODU MOD II |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitoksen pinnoitus | valikoivasti kultapinnoitettu |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liitin | pin-liitin |
| Liittimen laji | uros |
| Sähköasennus | THT |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Ulostulojen pituus | 3,2mm |
| Korkeus | 6,7mm |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x12 |



