
FISCHER ELEKTRONIK
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 100 - THT - 1,5A - 60V - MK 201
10041107
Tuotekoodi: MK201.100Z
33,03 €(Sis.alv)
26,32 €(alv 0%)
Tilattavissa 9 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TE Connectivity |
| Tuotantosarja | AMPMODU MOD II |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitoksen pinnoitus | gold flash |
| Sähköasennus | THT |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liitin | pin-liitin |
| Liittimen laji | uros |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Ulostulojen pituus | 3,2mm |
| Koskettimen pituus | 6,7mm |
| Kokonaispituus | 12,7mm |
| Napojen lukumäärä | 100 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x50 |
