
TE Connectivity
PIIKKIRIMALIITIN - PIN-LIITIN - UROS - PIN: 8 - THT - AMPMODU MOD II - 2,54MM
825437-8
Tuotekoodi: 825437-8
3,83 €(Sis.alv)
3,05 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TE Connectivity |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Tuotantosarja | HV-100 |
| Napojen lukumäärä | 8 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x8 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Sähköasennus | THT |
| Ulostulojen pituus | 3,1mm |
| Korkeus | 7mm |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |












