- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 68 - THT - 3A - 150V - BL 10 - SUORA
10025520



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Toimintalämpötila -40...163°C Ulostulojen pituus 13,08mm Tuotantosarja BL 10 Nimellisvirta 3A Liittimen johtojärjestelmä 2x34 Nimellisjännite 0,15kV Liitoksen... Lue lisää
43,91 €(Sis.alv)
34,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BL10.68Z
- Paino: 8.9 g
- Liittimen tyyppi: pin
- Liittimen malli: sorvatut koskettimet
- Liittimen malli: tarkka
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 3A
- Korkeus: 7mm
- Nimellisjännite: 0,15kV
- Toimintalämpötila: -40...163°C
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Liitoksen materiaali: berylliumkupari
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kokonaispituus: 20,08mm
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: BL 10
- Napojen lukumäärä: 68
- Rasteri rivien välissä: 2,54mm
- Päällysteen paksuus: 0,75µm
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: THT
- Liitosten rasteri: 2,54mm
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Toimintalämpötila | -40...163°C |
| Ulostulojen pituus | 13,08mm |
| Tuotantosarja | BL 10 |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x34 |
| Nimellisjännite | 0,15kV |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liittimen malli | sorvatut koskettimet |
| Liittimen malli | tarkka |
| Liittimen laji | naaras |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pistorasia |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Sähköasennus | THT |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Päällysteen paksuus | 0,75µm |
| Rasteri | 2,54mm |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Korkeus | 7mm |
| Kokonaispituus | 20,08mm |
| Napojen lukumäärä | 68 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €