
PIIKKIRIMALIITIN - PIN-LIITIN - UROS - PIN: 16 - SMT - BERGSTIK - PYSTYSUORA
95278-101A16LF
Tuotekoodi: 95278-101A16LF
2,53 €(Sis.alv)
2,02 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 16 |
| Sähköasennus | THT |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 0,15kV |
| Tuotantosarja | BL 6 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x8 |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Liittimen malli | sorvatut koskettimet |
| Liittimen malli | tarkka |
| Ulostulojen pituus | 3,1mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Korkeus | 7mm |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
| Kokonaispituus | 10,1mm |
| Toimintalämpötila | -40...163°C |









