- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Valmistaja PHOENIX CONTACT Liittimen tyyppi erotettavissa oleva riviliitin Liitin pistoke Tuotantosarja COMBICON M Nimellisvirta 12A Nimellisjännite 630V Napojen lukumäärä 9 Sähköasennus push-in... Lue lisää
675,07 €(Sis.alv)
537,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FKCN2.59-STF
- Paino: 12.7 g
- Liittimen tyyppi: erotettavissa oleva riviliitin
- Liitin: pistoke
- Leveys: 55,72mm
- Nimellisvirta: 12A
- Korkeus: 10,9mm
- Nimellisjännite: 630V
- Valmistaja: PHOENIX CONTACT
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Pituus: 27,1mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: COMBICON M
- Rungon materiaali: PBT
- Napojen lukumäärä: 9
- Rungon väri: vihreä
- Sähköasennus: push-in
- Liitosten rasteri: 5mm
- Pakkauskoko: 50 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: EROTETTAVISSA OLEVA RIVILIITIN - PISTOKE - COMBICON M - 12A 1733039
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Liittimen tyyppi | erotettavissa oleva riviliitin |
| Liitin | pistoke |
| Tuotantosarja | COMBICON M |
| Nimellisvirta | 12A |
| Nimellisjännite | 630V |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Sähköasennus | push-in |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Rungon materiaali | PBT |
| Pituus | 27,1mm |
| Rungon väri | vihreä |
| Liitosten rasteri | 5mm |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Korkeus | 10,9mm |
| Leveys | 55,72mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista