Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PARISTO: LITIUM - CR2025,NAPPIPARISTO - 3V - 165MAH - Ø20X2,5MM - 2KPL
7638900450330



Valmistaja ENERGIZER Paristotyyppi litium Kennon koko CR2025 Kennon koko nappiparisto Nimellisjännite 3V Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø20x2,5mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus... Lue lisää
4,59 €(Sis.alv)
3,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAT-CR2025EG-B2
- Paino: 10.5 g
- Nimellisjännite: 3V
- Valmistaja: ENERGIZER
- Lähdöt: ei ole
- Pakkauksen tyyppi: kuplapakkaus
- Ulkoiset koot: Ø20x2,5mm
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ENERGIZER |
| Paristotyyppi | litium |
| Kennon koko | CR2025 |
| Kennon koko | nappiparisto |
| Nimellisjännite | 3V |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø20x2,5mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
| Lähdöt | ei ole |
| Kapasiteetti | 165mAh |
| Pakkaus | kuplapakkaus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista