- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HONEYWELL Kytkimen tyyppi puristettu Koskettimien asetukset DPDT Kytkentätapa ON-ON Valaistus ei ole Lähdöt terminal quick connect Asennusaukon koot 29x19,1mm Liitoksen materiaali hopea... Lue lisää
193,44 €(Sis.alv)
154,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AML21GBA2AD-HON-0
- Paino: 11 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Asennus: paneelille
- Valmistaja: HONEYWELL
- Lähdöt: terminal quick connect
- Liitoksen materiaali: hopea
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Asennusaukon koot: 29x19,1mm
- Tuotantosarja: AML
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kytkentätapa: ON-ON
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: musta
- Näppäinmuoto: suorakulmainen
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Valaistus | ei ole |
| Lähdöt | terminal quick connect |
| Asennusaukon koot | 29x19,1mm |
| Liitoksen materiaali | hopea |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Asennus | paneelille |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tuotantosarja | AML |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Näppimen väri | musta |
| Näppäinmuoto | suorakulma |
| Kytkimen standardi | 18,9mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €