- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PAINOKYTKIN - AS: 2 - SPST-NO - 1,5A/250VAC - OFF-ON - PUNAINEN
R13-508BL-05-BR-L-1



Valmistaja SCI Kytkimen tyyppi puristettu Koskettimien asetukset SPST-NO Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 2 Kytkentätapa OFF-ON Valaistus LED Tuotantosarja R13-508... Lue lisää
5,18 €(Sis.alv)
4,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R13508BL05BRL1
- Paino: 4.8 g
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCI
- Koejännite AC: 1,5kV
- Lähdöt: juottoon
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: Ø16mm
- Paneelin paksuus: max. 7mm
- Syttyvyysluokka: UL94HB
- Tuotantosarja: R13-508
- Rungon materiaali: polyamidi
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 1,5A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Kytkentä-pinnoite: hopeinen
- Valaistuksen väri: punainen
- Valaistus: LED
- Valaistus: LED 12V DC
- Näppimen väri: punainen
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Alavalaistuksen jännite: 12V DC
- Rungon koot: Ø17,5x18mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINOKYTKIN - AS: 2 - SPST-NO - 1,5A/250VAC - OFF-ON - PUNAINEN R13-508BL-05-BR-L-1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Valaistus | LED |
| Tuotantosarja | R13-508 |
| Valaistuksen väri | punainen |
| Alavalaistuksen jännite | 12V DC |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Lähdöt | juottoon |
| Paneelin paksuus | max. 7mm |
| Asennusaukon koot | Ø16mm |
| Rungon koko | Ø17,5x18mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Asennus | paneelille |
| Näppimen väri | punainen |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1,5A / 250V AC |
| Kytkentä-pinnoite | hopeinen |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Koejännite AC | 1,5kV |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista