

SCI
PÄÄLLYSTE - Ø12,2MM - MELAMIINI - PUNAINEN
R17-10A
Tuotekoodi: R1710A
10,46 €(Sis.alv)
8,34 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| Valaistus | ei ole |
| Tuotantosarja | R13-527 |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Lähdöt | liittimet |
| Rungon koko | Ø19,8x18mm |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Koejännite AC | 1,5kV |
| Kytkentä-pinnoite | hopeinen |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Näppimen väri | punainen |
| Asennus | paneelille |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Johtojen koot | 4,8x0,8mm |
| Asennusaukon koot | Ø20,2mm |

