- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCI Kytkimen tyyppi puristettu Koskettimien asetukset DPST-NO Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 Kytkentätapa OFF-(ON) Valaistus ei ole Tuotantosarja R13-541... Lue lisää
7,12 €(Sis.alv)
5,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R13541A01BB
- Paino: 9.1 g
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCI
- Koejännite AC: 1,5kV
- Lähdöt: liittimet
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: Ø25mm
- Paneelin paksuus: max. 3mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: R13-541
- Rungon materiaali: polyamidi
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 16A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Kytkentä-pinnoite: hopeinen
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: musta
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Johtojen koot: 6,35mm
- Rungon koot: Ø26x27mm
- Koskettimien asetukset: DPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Valaistus | ei ole |
| Tuotantosarja | R13-541 |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Lähdöt | liittimet |
| Johtojen koot | 6,35mm |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Asennusaukon koot | Ø25mm |
| Rungon koko | Ø26x27mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Asennus | paneelille |
| Näppimen väri | musta |
| DC-kosketinkuormitus @R | 16A / 250V AC |
| Kytkentä-pinnoite | hopeinen |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Koejännite AC | 1,5kV |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista