- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BOPLA Kotelon väri vaaleanharma Tiivistysluokka IP40 Kotelon tyyppi kauko-ohjaukseen Kotelon kuvaus upotettu kenttä kalvonäppäimistölle Z-mitta 34,8mm X-mitta 98mm Y-mitta 209,3mm... Lue lisää
46,20 €(Sis.alv)
36,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BS800F-7035
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon väri: vaaleanharma
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: BOPLA
- Tuotantosarja: BOS-Streamline
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINIKEKOTELO - BOS-STREAMLINE - IP40 - X: 98MM - Y: 209,3MM 82800135
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BOPLA |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
| Kotelon kuvaus | upotettu kenttä kalvonäppäimistölle |
| Z-mitta | 34,8mm |
| X-mitta | 98mm |
| Y-mitta | 209,3mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Tuotantosarja | BOS-Streamline |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista