- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
O-RENGAS - SILIKONI - PAKS.: 2,5MM - SISÄØ: 17MM - PUNAINEN
01 0017.00X 2.5 ORING 70SI RED



Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi O-ring tiiviste Tiivisteen materiaali silikoni Paksuus 2,5mm Sisähalkaisija 17mm Rungon väri punainen Toimintalämpötila... Lue lisää
34,87 €(Sis.alv)
27,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: O-17X2.5-SI-RD
- Paino: 0.4 g
- Paksuus: 2,5mm
- Sisähalkaisija: 17mm
- Resistanssi: mineraaliöljyt
- Resistanssi: useimmat alkoholit
- Toimintalämpötila: -60...160°C
- Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
- Rungon väri: punainen
- Asennuselementin tyyppi: O-ring tiiviste
- Pakkauskoko: 200 kpl
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE |
| Asennuselementin tyyppi | O-ring tiiviste |
| Tiivisteen materiaali | silikoni |
| Paksuus | 2,5mm |
| Sisähalkaisija | 17mm |
| Rungon väri | punainen |
| Toimintalämpötila | -60...160°C |
| Resistanssi | mineraaliöljyt |
| Resistanssi | useimmat alkoholit |
| Shore-kovuus | 70 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €