- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUOVILEVY 610X1000MM - PAKS.: 20MM - MUSTA - MITTATOLERANSSI: 0 - +1MM
30401196C020061010



Valmistaja MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS Materiaali muovi Materiaali polyeteeni Materiaali polyeteeni HD1000 Materiaali TIVAR 1000 Väri musta Tuotantoprosessi silitys Mittatoleranssi 0;+1mm... Lue lisää
267,17 €(Sis.alv)
212,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 30401196C020061010
- Paino: 12.22 kg
- Leveys: 0,61m
- Paksuus: 20mm
- Materiaali: muovi
- Materiaali: polyeteeni
- Materiaali: TIVAR 1000
- Materiaali: polyeteeni HD1000
- Valmistaja: MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
- Väri: musta
- Pituus: 1m
- Koot: 610x1000mm
- Asennuselementin tyyppi: arkki
- Mekaanisten komponenttien ominaisuudet: antistaattiset
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS |
| Materiaali | muovi |
| Materiaali | polyeteeni |
| Materiaali | polyeteeni HD1000 |
| Materiaali | TIVAR 1000 |
| Väri | musta |
| Tuotantoprosessi | silitys |
| Mittatoleranssi | 0;+1mm |
| Paksuustoleranssi | -0,2...+0,2mm |
| Paksuus | 20mm |
| Pituus | 1m |
| Koot | 610x1000mm |
| Leveys | 0,61m |
| Pinta | 0,61m2 |
| Mekaanisten komponenttien ominaisuudet | antistaattiset |
| Asennuselementin tyyppi | arkki |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €