- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TELTONIKA TELEMATICS Tiivistysluokka IP41 Moduulin laji kiihtyvyysmittari Liittimen laji OBD Tiedonsiirto GNSS Tiedonsiirto GPRS Tiedonsiirto GSM Liitäntä CAN bus Liitäntä SIM Koot... Lue lisää
165,04 €(Sis.alv)
131,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FMC800
- Paino: 0.16 kg
- Tiivistysluokka: IP41
- Valmistaja: TELTONIKA TELEMATICS
- Sovellus: ajoneuvojen seuranta/jäljitys
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Koot: 67x50x25mm
- Moduulin laji: kiihtyvyysmittari
- Liittimen laji: OBD
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TELTONIKA TELEMATICS |
| Tiivistysluokka | IP41 |
| Moduulin laji | kiihtyvyysmittari |
| Liittimen laji | OBD |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | GPRS |
| Tiedonsiirto | GSM |
| Liitäntä | CAN bus |
| Liitäntä | SIM |
| Koot | 67x50x25mm |
| Paristo/ akku | akku Li-Po 3,7V 170mAh x1 |
| Sovellus | ajoneuvojen seuranta/jäljitys |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| GPS ominaisuudet | A-GPS |
| GPS ominaisuudet | Beidou |
| GPS ominaisuudet | DGPS |
| GPS ominaisuudet | Galileo |
| GPS ominaisuudet | GLONASS |
| GPS ominaisuudet | QZSS |
| GPS ominaisuudet | SBAS |
| Muisti | 128MB FLASH |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | GPRS/GNSS |
| Bluetoothin versio | 4.0 |
| Bluetoothin versio | BLE |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €