Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja NKK SWITCHES Toimintalämpötila -25...85°C Kytkentätapa OFF-(ON) Rungon materiaali polyamidi Asennus THT Koskettimien asetukset SPST-NO Näppäimen isku 0,8mm Rungon koko 17,7x17,7x5mm... Lue lisää
8,99 €(Sis.alv)
7,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JF15SP4D
- Paino: 10 g
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: NKK SWITCHES
- Lähdöt: yksinkertainen
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Tuotantosarja: JF
- Rungon materiaali: polyamidi
- Min. eristysresistanssi: 500MOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 50mA / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin TACT
- Mekaaninen kestävyys: 500000 sykliä
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 500000 sykliä
- Näppäimen muoto: neliömainen
- Rungon väri: musta
- Liittymien määrä: 4
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: oranssi
- vaihtamisen vääntömomentti: 2N
- Näppäinmuoto: neliö-
- Näppäimen isku: 0,8mm
- Osastojen määrä: 1
- Rungon koot: 17,7x17,7x5mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MIKROKYTKIN TACT - SPST-NO - AS: 2 - 0,05A/24VDC - THT - EI OLE - 2N - JF JF15SP4D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NKK SWITCHES |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Asennus | THT |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Näppäimen isku | 0,8mm |
| Rungon koko | 17,7x17,7x5mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 50mA / 24V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Osastojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkennän momentti | 2N |
| Liittymien määrä | 4 |
| Sähköinen käyttöikä | 500000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 500000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 500Mohm |
| Lähdöt | juottoon |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Valaistus | ei ole |
| Näppimen väri | oranssi |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Tuotantosarja | JF |
| Materiaalin tyyppi | lasikuidulla vahvistettu |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin TACT |
| Rungon väri | musta |
| Näppäinmuoto | neliö- |
| Näppäimen muoto | neliömainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista