Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NKK SWITCHES Toimintalämpötila -25...70°C Koskettimien asetukset SPST-NO Rungon koko 10,8x10,8x6,5mm Max. liitoksen resistanssi 50mohm DC-kosketinkuormitus @R 50mA / 24V DC Pysyvien... Lue lisää
4,67 €(Sis.alv)
3,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JB15KP
- Paino: 0.7 g
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: NKK SWITCHES
- Lähdöt: juottoon
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Tuotantosarja: JB
- Min. eristysresistanssi: 500MOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 50mA / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin TACT
- Mekaaninen kestävyys: 5000000 sykliä
- Kytkentätapa: (ON)-OFF
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 5000000 sykliä
- Näppäimen muoto: pyöreä
- Näppimen väri: sininen
- Rungon koot: 10,8x10,8x6,5mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NKK SWITCHES |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Rungon koko | 10,8x10,8x6,5mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 50mA / 24V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 5000000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 5000000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 500Mohm |
| Tuotantosarja | JB |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin TACT |
| Näppäimen muoto | pyöreä |
| Kytkentätapa | (ON)-OFF |
| Näppimen väri | sininen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista