Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MIKROKYTKIN TACT - SPST - AS: 2 - 0,01A/28VDC - 6,2X6,2X4,4MM - 4,4MM
HP0315AFKP4-S



Valmistaja NKK SWITCHES Tuotantosarja HP Toimintalämpötila -20...70°C Pysyvien asentojen määrä 1 Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Sähköinen käyttöikä 500000 sykliä Mekaaninen kestävyys... Lue lisää
5,33 €(Sis.alv)
4,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HP0315AFKP4-S
- Paino: 0.3 g
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: NKK SWITCHES
- Lähdöt: piirilevylle
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Tuotantosarja: HP
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,01A / 28V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin TACT
- Mekaaninen kestävyys: 500000 sykliä
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 500000 sykliä
- Näppäimen muoto: pyöreä
- Näppimen väri: musta
- Näppäimen mitat: 4,4mm
- Rungon koot: 6,2x6,2x4,4mm
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NKK SWITCHES |
| Tuotantosarja | HP |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 500000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 500000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Pakkaus | tuubi |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin TACT |
| Näppimen väri | musta |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Näppäimen muoto | pyöreä |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Näppäimen mitat | 4,4mm |
| Rungon koko | 6,2x6,2x4,4mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,01A / 28V DC |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista