Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SAIA-BURGESS Tiivistysluokka IP40 Rungon koko 19,9x6,4x9,5mm Toimintalämpötila -40...85°C DC-kosketinkuormitus @R 5A / 250V AC Kytkinten ominaisuudet vivun kanssa Mekaaninen kestävyys... Lue lisää
18,89 €(Sis.alv)
15,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: XCG11-J1Z1
- Paino: 2.2 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: vivun kanssa
- Johtojen rasteri: 6,65mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SAIA-BURGESS
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: kulmakytkimet
- Lähdöt: vasen
- Tuotantosarja: XC
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 50000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- vaihtamisen vääntömomentti: 0,6N
- Vivun pituus: 18mm
- Rungon koot: 19,9x6,4x9,5mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 38 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SAIA-BURGESS |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Rungon koko | 19,9x6,4x9,5mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Kytkinten ominaisuudet | vivun kanssa |
| Mekaaninen kestävyys | 50000000 sykliä |
| Tuotantosarja | XC |
| Lähdöt | kulmakytkimet |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | vasen |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Rasteri | 6,65mm |
| Vivun pituus | 18mm |
| Kytkennän momentti | 0,6N |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €